Hakkımızda

Home Hakkımızda

Nasıl Çalışırız ?

Sektörümüzde birinci sınıf hizmet etmekteyiz.

Geniş araç filomuzla tecrübeli personelimizle transfer hizmeti yapmaktayız.

Pet Taksi - Evcil Hayvan Taşıma
Aplus Pet Taksi

Neden Pet Taksi ?

Tatile yada geziye yahut akraba ziyaretlerine çıkacaksınız, lakin ufak bir sorununuz var. Minik dostunuzu yanınızda götüremiyorsunuz.

Gerek dostumuza anestezi uygulanması gerek bagajlarda göreceği muamele yaşayacağı sıkıntılar aklınızı kurcalıyor değil mi ?

İnsanların gelişmesi ve hayvanların gözümüzdeki değerleri hali hazırda olması gerektiği yere geldiği için artık ulaşım sektöründe yeniliğe gidilmesi gerektiğine karar verdik.
Ve Aplus pet taksi ‘yi kurduk.

Pet taksi hizmetimizle geride bırakılamayacak kadar da şirin olan bu dostlarımızı sizin için şehir içi ve şehirler arası yollarda güvenli hijyenik ve nazik bir şekilde uzman personelimiz ve son derece lüks evcil hayvanlarımız için hazırlanmış araçlarımızla dilediğiniz yere taşıyoruz.

Her an Her yerde Aplus pet taksi
Evcil hayvanlarınızı isteğiniz doğrultusunda gitmeleri gereken yere güvenli ve konforlu şekilde ulaşabilmesi tek amacımızdır.

Toplu taşıma kuralları günümüzde evcil hayvan taşımaya müsaade etmemektedir. Bu kısıtlamaları aşabilmek adına sizlere hizmet vermekteyiz.

Evcil dostlarımızın konforlu ve rahat şekilde sizlere ulaşması bizim için öncelik teşkil eder
Çalışmalarımızdan aldığımız bilgi ve tecrübe ile evcil hayvanlarımızın transfer hizmetinde en uygun çözümleri sizlere sunuyor ve arzu ettiğiniz Pet Transfer yöntemin göre müşteri odaklı çözümler üretiyoruz.

Taşıma yapılırken kesinlikle sakinleştirici , uyuşturucu ve ilaçlar kullanılmaz.

Dostlarımızın sağlığı açısından her taşıma sonrası araç temizliği titizlikle yapılmaktadır